K823K10X7RF5TH5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
0.082 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K823K10X7RF5TH5
DigiKeys varenummer
K823K10X7RF5TH5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
K823K10X7RF5TH5
Beskrivelse
CAP CER 0.082UF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K823K10X7RF5TH5 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)