K682M10X7RF5UL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
6800 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K682M10X7RF5UL2
DigiKeys varenummer
K682M10X7RF5UL2-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
K682M10X7RF5UL2
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K682M10X7RF5UL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)