K391J10C0GF53L2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 597
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TDK
TDK
På lager: 146
Murata Electronics
På lager: 189
Murata Electronics
På lager: 506
KYOCERA AVX
390 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K391J10C0GF53L2
DigiKeys varenummer
K391J10C0GF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K391J10C0GF53L2
Beskrivelse
CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K391J10C0GF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)