K331J15C0GF53K2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 10.214
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
På lager: 825
330 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K331J15C0GF53K2
DigiKeys varenummer
K331J15C0GF53K2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K331J15C0GF53K2
Beskrivelse
CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K331J15C0GF53K2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)