K221K15X7RF5TL2
DigiKeys varenummer
BC1068TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC1068CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
K221K15X7RF5TL2
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
EDA/CAD-modeller
K221K15X7RF5TL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)