K182M15X7RF5TL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
1800 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K182M15X7RF5TL2
DigiKeys varenummer
K182M15X7RF5TL2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
K182M15X7RF5TL2
Beskrivelse
CAP CER 1800PF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K182M15X7RF5TL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)