K120K10C0GF53H5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
12 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K120K10C0GF53H5
DigiKeys varenummer
K120K10C0GF53H5-ND
Producenter
Producentens varenummer
K120K10C0GF53H5
Beskrivelse
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K120K10C0GF53H5 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,244" (6,20mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)