CCF55681RFKE36
DigiKeys varenummer
56-CCF55681RFKE36TR-ND - Tape & Reel (TR)
56-CCF55681RFKE36CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CCF55681RFKE36
Beskrivelse
CCF-55 681 1% T-1 E36 E3
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
681 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,245" L (2,29mm x 6,22mm)