BFC247011104 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC247011104
DigiKeys varenummer
BFC247011104-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC247011104
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
63V