BFC238564822 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for BFC238564822 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238564822
DigiKeys varenummer
BFC238564822-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238564822
Beskrivelse
CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
8200 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,276" B (17,50mm x 7,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,532" (13,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)