BFC238564622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
TDK
Billede for BFC238564622 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238564622
DigiKeys varenummer
BFC238564622-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238564622
Beskrivelse
CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
6200 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,236" B (17,50mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)