BFC238564432 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for BFC238564432 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238564432
DigiKeys varenummer
BFC238564432-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238564432
Beskrivelse
CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
4300 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,197" B (12,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)