BFC238563621 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for BFC238563621 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238563621
DigiKeys varenummer
BFC238563621-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238563621
Beskrivelse
CAP FILM 620PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
620 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)