BFC238560751 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for BFC238560751 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238560751
DigiKeys varenummer
BFC238560751-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238560751
Beskrivelse
CAP FILM 750PF 5% 2KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
750 pF Filmkondensatorer 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
700V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
2000V (2kV)