BFC238504622 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
TDK
Billede for BFC238504622 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238504622
DigiKeys varenummer
BFC238504622-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238504622
Beskrivelse
CAP FILM 6200PF 5% 1.6KVDC RAD
Detaljeret beskrivelse
6200 pF Filmkondensatorer 550V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
550V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)