BFC238371133 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.013 µF Filmkondensatorer 900V 2500V (2,5kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238371133
DigiKeys varenummer
BFC238371133-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238371133
Beskrivelse
CAP FILM 0.013UF 5% 2.5KVDC RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,394" B (26,00mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,768" (19,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
900V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
2500V (2,5kV)