BFC238334912 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
9100 pF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238334912
DigiKeys varenummer
BFC238334912-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238334912
Beskrivelse
CAP FILM 9100PF 5% 1KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)