BFC238334434 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.43 µF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238334434
DigiKeys varenummer
BFC238334434-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238334434
Beskrivelse
CAP FILM 0.43UF 5% 1KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,709" B (31,00mm x 18,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,102" (28,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)