BFC238332913 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
0.091 µF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238332913
DigiKeys varenummer
222238332913-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238332913
Beskrivelse
CAP FILM 0.091UF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,335" B (26,00mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)