BFC238332682 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238332682
DigiKeys varenummer
BFC238332682-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238332682
Beskrivelse
CAP FILM 6800PF 5% 1KVDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)