BFC238331474 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 12
På lager: 0
0.47 µF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238331474
DigiKeys varenummer
BFC238331474-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238331474
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,709" B (31,00mm x 18,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
1,102" (28,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)