BFC238331133 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.013 µF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238331133
DigiKeys varenummer
BFC238331133-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238331133
Beskrivelse
CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)