BFC238322124 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.12 µF Filmkondensatorer 220V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238322124
DigiKeys varenummer
222238322124-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238322124
Beskrivelse
CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,394" B (17,50mm x 10,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V