BFC238314624 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.62 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238314624
DigiKeys varenummer
BFC238314624-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238314624
Beskrivelse
CAP FILM 0.62UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,433" B (31,00mm x 11,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
200V
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V