BFC238302564 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.56 µF Filmkondensatorer 125V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238302564
DigiKeys varenummer
222238302564-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238302564
Beskrivelse
CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,335" B (26,00mm x 8,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
125V
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V