BFC2370GL392 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3900 pF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC2370GL392
DigiKeys varenummer
BFC2370GL392-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC2370GL392
Beskrivelse
CAP FILM 3900PF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spændingsklassifikation - AC
220V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
630V