BFC237045472 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 2.068
Datablad
På lager: 749
På lager: 829
4700 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC237045472
DigiKeys varenummer
BFC237045472-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC237045472
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 10% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
250V