BFC237026152 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
1500 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC237026152
DigiKeys varenummer
BFC237026152-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC237026152
Beskrivelse
CAP FILM 1500PF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
100V