BFC236866104 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC236866104
DigiKeys varenummer
BFC236866104-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC236866104
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,276" B (26,00mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
250V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
630V