BFC236863563 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC236863563
DigiKeys varenummer
BFC236863563-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC236863563
Beskrivelse
CAP FILM 0.056UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,295" B (17,50mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
250V
Applikationer
Universal
Spændingsklassifikation - DC
630V