BFC233922475 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 1.921
Datablad
4.7 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233922475
DigiKeys varenummer
BFC233922475-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233922475
Beskrivelse
CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,827" B (31,00mm x 21,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,220" (31,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V