BFC233921152 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
1500 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233921152
DigiKeys varenummer
BFC233921152-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233921152
Beskrivelse
CAP FILM 1500PF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V