BFC233914155 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.5 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233914155
DigiKeys varenummer
BFC233914155-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233914155
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,512" B (31,00mm x 13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,906" (23,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V