BFC233840103 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 884
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 300V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233840103
DigiKeys varenummer
BFC233840103-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233840103
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 20% 800VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Spændingsklassifikation - DC
800V