BFC233823104 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 1.066
Datablad
På lager: 745
0.1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233823104
DigiKeys varenummer
BFC233823104-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233823104
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V