BFC233821333 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 3.017
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233821333
DigiKeys varenummer
BFC233821333-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233821333
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V