BFC233626683 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233626683
DigiKeys varenummer
BFC233626683-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233626683
Beskrivelse
CAP FILM 0.068UF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BFC233626683 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V