BFC233624154 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233624154
DigiKeys varenummer
BFC233624154-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC233624154
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,236" B (17,50mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V