BFC233623472 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233623472
DigiKeys varenummer
BFC233623472-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC233623472
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BFC233623472 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V