BFC233623152 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1500 pF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233623152
DigiKeys varenummer
BFC233623152-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC233623152
Beskrivelse
CAP FILM 1500PF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,157" B (12,50mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V