BFC233621683 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233621683
DigiKeys varenummer
BFC233621683-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233621683
Beskrivelse
CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BFC233621683 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V