BFC233620474
DigiKeys varenummer
BFC233620474-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233620474
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BFC233620474 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,276" B (26,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V