AC03000001009JACCS
DigiKeys varenummer
PPC3W10ACT-ND - Afskåret tape (CT)
PPC3W10ATB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
AC03000001009JACCS
Beskrivelse
RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AC03000001009JACCS Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,512" L (5,50mm x 13,00mm)