AC01000004709JACCS
DigiKeys varenummer
BC3218CT-ND - Afskåret tape (CT)
BC3218TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
AC01000004709JACCS
Beskrivelse
RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
AC01000004709JACCS Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Smeltelig, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,197" diam. x 0,433" L (5,00mm x 11,00mm)