A680K15C0GL5UAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
68 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A680K15C0GL5UAA
DigiKeys varenummer
A680K15C0GL5UAA-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
A680K15C0GL5UAA
Beskrivelse
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
A680K15C0GL5UAA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,150" L (2,50mm x 3,80mm)
Tolerance
±10%