SL221R020B
DigiKeys varenummer
570-SL221R020B-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL221R020B
Beskrivelse
ICL 1 OHM 20% 20A 22MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 1 Ohms ±20% 20 A 0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Strøm - Stabil tilstand maks.
20 A
Serie
R @ strøm
15 mOhms
Diameter
0,866" (22,00mm)
Lederafstand
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
1 Ohms