SL1210006
DigiKeys varenummer
570-SL1210006-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL1210006
Beskrivelse
ICL 10 OHM 20% 6A 13MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 10 Ohms ±20% 6 A 0,512" (13,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SL1210006 Modeller
Tolerance
±20%
Producenter
Vishay Ametherm
Strøm - Stabil tilstand maks.
6 A
Serie
R @ strøm
120 mOhms
Emballage
Bulk
Diameter
0,512" (13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
10 Ohms