SL102R505
DigiKeys varenummer
570-SL102R505-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL102R505
Beskrivelse
ICL 2.5 OHM 30% 5A 10MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 2.5 Ohms ±30% 5 A 0,394" (10,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SL102R505 Modeller
Tolerance
±30%
Producenter
Vishay Ametherm
Strøm - Stabil tilstand maks.
5 A
Serie
R @ strøm
120 mOhms
Emballage
Bulk
Diameter
0,394" (10,00mm)
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
R @ 25°C
2.5 Ohms