H2KA300KA1CD00
DigiKeys varenummer
2047-H2KA300KA1CD00-ND
Producenter
Producentens varenummer
H2KA300KA1CD00
Beskrivelse
ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ultralydssensor 300kHz
Kategori
Spænding - Nominel
50V
Producenter
Unictron Technologies Corporation
Strålevinkel
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Grundlæggende varenummer
Frekvens
300kHz