MPM12-500P
DigiKeys varenummer
633-MPM12-500P-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPM12-500P
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 84-500V 1.5W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Højspænding - Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 84 – 500V 3mA 2V - 12V Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
3mA
Mfr
Effekt (Watt)
1.5 W
Serie
Spænding - Isolering
100 V
Emballage
Bulk
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Type
Højspænding - Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
4-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
2V
Størrelse/dimension
1,50" L x 1,50" B x 0,79" H (38,1mm x 38,1mm x 20,1mm)
Spænding - Input (maks.)
12V